Nocleg nad polskim morzem – śladami latarni morskich
fot.

Nocleg nad polskim morzem – śladami latarni morskich

Szukasz pomysłu na wakacje w kraju? A może planujesz weekendowy wypad z rodziną? Bałtyk i nadmorskie miejscowości – te duże i mniejsze – czekają na Ciebie przez cały rok. Zamiast spędzać czas w jednym miejscu, co powiesz na bardziej aktywny wypoczynek i wyprawę np. szlakiem latarni morskich? Zanim ruszysz w podróż, pamiętaj o rezerwacji komfortowego noclegu.

O tym, czy wypoczynek nad morzem będzie udany nie zawsze decyduje piękna, słoneczna pogoda. Nastrój bardzo łatwo może zepsuć kwatera prywatna, która w internecie wyglądała atrakcyjnie, a na miejscu okazała się źle wyposażonym, brzydkim i niesprzyjającym odpoczynkowi miejscem.

Żeby uniknąć przykrych niespodzianek są dwa sposoby: zostać w domu i nigdzie nie wyjeżdżać albo wybierać wygodny i sprawdzony nocleg z bazy 1300 apartamentów od Sun&Snow.

Pomysł na wakacje nad morzem – nocleg w miejscowościach z latarniami morskimi

Nie lubisz się nudzić podczas urlopu i zostawać zbyt długo w jednym miejscu? Idealny dla Ciebie będzie wypoczynek nad morzem w apatamentach w Gdańsku, Sopocie, na Helu, Krynicy Morskiej, Jastarni, Kołobrzegu i Świnoujściu. Aż tyle miejsc? Dlaczego nie?! Każda z tych miejscowości jest inna, a w każdej z nich znajduje się latarnia morska oraz apartamenty do wynajęcia. Czy wiesz, że w Świnoujściu stoi najwyższa latarnia nad polskim morzem (68 m n.p.m.), a sopocka latarnia ma ponad sto lat i służyła pierwotnie jako… komin? Natomiast w Kołobrzegu obok latarni stoi armata, w tą w Ustce podobno wieczorami nawiedza duch. Odwiedzając latarnię na Helu, warto wstąpić również do helskiego fokarium albo złapać wiatr w żagle, a dokładniej żagiel i spróbować swoich sił w windusrfingu.

Podróż szlakiem latarni morskich to także okazja do podziwiania wspaniałej przyrody. Na terenach nadmorskich znajdują się bowiem rezerwaty takie jak Woliński Park Narodowy, gdzie czekają wspaniałe klifowe wybrzeża i lasy oraz wydmy w Słowińskim Parku Narodowym.

Zwróć uwagę, że nie wszystkie latarnie są udostępnione do zwiedzania (jak np. ta w Jastarni), ale każda wyróżnia się innym wyglądem i właśnie dlatego stanowi atrakcję, której śladem warto podążać.

Dlaczego nocleg w apartamentach nad polskim morzem jest lepszy niż hotel?

Dlaczego warto odwiedzić z rodziną najpiękniejsze miejscowości nad polskim morzem to oczywiste – ponieważ takiego klimatu jak nad Bałtykiem nie znajdziesz nigdzie indziej. Poza tym możesz zwiedzać zarówno duże miasta, które przyciągają wielu turystów, jak również spokojniejsze, bo mniejsze miejscowości takie jak – Sztutowo, Kąty Rybackie czy Stegnę. Tam również znajdziesz komfortowy nocleg. Dlaczego lepiej zarezerować apartament niż hotel? Oprócz atrakcyjnej ceny liczy się również wygoda, pełen wyposażenie i udogodnienia. Do apartamentów Sun&Snow nad morzem możesz bez obawy przyjechać z dziećmi (na miejscu są dostępne krzesełka do karmienia i wanienki oraz łóżeczko turystyczne do wypożyczenia za jednorazową opłatą) – takich warunków nie znajdziesz w hotelu. Poza tym hotel rzadko kiedy będzie też przyjazny dla zwierząt, a aparatmenty Sun&Snow już tak. Chcesz jechać nad morze z całą rodziną lub większą grupą znajomych? W apartamanetach poczujecie się jak w domu, a co równie ważne – wygodnie spędzą w nich czas wszyscy Twoi bliscy. Sun&Snow oferuje duże apartamenty 2, 3 lub 5-pokojowe dla 6, 7 lub 10 osób. Żaden hotel nie ma tak przestronnych pokoi.

Sprawdź ofertę nowoczesnych i komfortowych apartamentów nad polskim morzem od Sun&Snow. Zarezerwuj najlepszy nocleg w atrakcyjnej cenie na stronie: www.sunandsnow.pl.