Góry nie tylko na narty. Relaksujący pobyt w hotelu spa w Beskidach
fot.

Góry nie tylko na narty. Relaksujący pobyt w hotelu spa w Beskidach

Planując wyjazd w polskie góry, nigdy nie możemy mieć pewności, czy na stokach pojawi się wystarczająco dużo śniegu, aby móc na nich szusować bez ograniczeń. Pobyt w górach nie musi się jednak sprowadzać wyłącznie do jazdy na nartach. Gdy narciarskie stoki świecą pustkami, warto spędzić relaksujący czas w spa. Taką możliwość zapewnia hotel Złoty Groń w Beskidach. 

Beskidy cieszą się dużą popularnością wśród narciarzy. Takie znane ośrodki jak Szczyrk, Wisła, Ustroń czy Istebna każdego roku wraz z rozpoczęciem zimy szykują się na oblężenie turystów. Początek grudnia to moment dużej niepewności nie tylko dla właścicieli stoków narciarskich, ale i wczasowiczów planujących ferie w Beskidach. Wypoczynek w popularnych kurortach trzeba przecież planować z wyprzedzeniem, kiedy trudno przewidzieć, czy zima w zbliżającym się sezonie będzie łaskawa i obficie sypnie śniegiem. Czy od tego musi jednak zależeć udany pobyt w górach? 

Alternatywa dla narciarstwa

W Beskidach nie brakuje możliwości spędzenia wolnego czasu, w sytuacji, gdy nie ma odpowiednich warunków do jazdy na nartach. Alternatywą dla szaleństwa na śniegu, będą odprężające zabiegi spa. Warto wybrać zatem na zimowy wypoczynek hotel w górach ze strefą spa & wellness. W takim przypadku, w razie niepogody, nie trzeba rezygnować z wyjazdu lub skazywać się na nudny pobyt w czterech ścianach hotelowego pokoju. Bogaty wybór zabiegów spa dla całej rodziny i nowoczesne centrum wellness oferuje hotel spa w Istebnej, Złoty Groń.  

Zimowe spa w Beskidach

Brak śniegu na stokach wcale nie musi wiązać się ze stratą. Wręcz przeciwnie. Kiedy zamiast szusować na nartach, oddamy się zabiegom pielęgnacyjno-regeneracyjnym, osiągniemy nie mniej zadowalający efekt. Zyskamy witalność, zdrowy wygląd i dobre samopoczucie. Hotel spa w Istebnej zapewnia kompleksową ofertę zabiegów kosmetycznych na całe ciało, masaży i kąpieli relaksacyjnych. Niektóre z nich zostały przygotowane z myślą o indywidualnych potrzebach kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci. Oczyszczanie twarzy dla panów, zabieg wyszczuplający dla pań, manicure dla najmłodszych to tylko wybrane przykłady z długiej listy zabiegów. Sprawiają one, że z pobytu w spa w Beskidach może się cieszyć cała rodzina.   

Wellness w Beskidach

W Hotelu Spa Złoty Groń w Beskidach znajduje się także nowoczesna, urządzona ze smakiem strefa wellness. Kąpiel w basenie, pobyt w saunie czy odprężenie w strefie relaksu będą dobrym uzupełnieniem zabiegów spa. Goście tego pięknie położonego hotelu w górach mogą skorzystać także ze strefy schładzania i łaźni parowej. Nie brakuje tam również atrakcji dla dzieci, jak specjalny brodzik. Regenerująco-relaksacyjny pobyt w strefie spa & wellness skutecznie zrekompensuje brak możliwości szusowania na stokach narciarskich. Warto go urozmaicić spacerami po górskich szlakach w malowniczej scenerii Istebnej i Beskidu Śląskiego.